top of page
  • Zdjęcie autoraKrystian Propola

Nowy początek

Zaktualizowano: 1 sty 2023


Pierwszego bloga stworzyłem bodajże w gimnazjum. Nie pamiętam już jego tytułu, jednakże wiem, iż bardzo szybko ustąpił on miejsca tradycyjnemu, papierowemu pamiętnikowi.


Choć pamiętnik pozostaje ze mną w jakimś stopniu do dnia dzisiejszego, próbowałem swoich sił w blogowaniu jeszcze dwukrotnie. Najdłużej, bo ponad rok, wytrzymał mój anglojęzyczny blog, poświęcony kolekcjonerstwu. Prowadziłem go mniej więcej na przełomie szkoły średniej i studiów. Czasami nawet żałuję, że go usunąłem - to byłaby świetna pamiątka!


Niemniej jednak, choć o przeszłości nie powinno się zapominać, należy żyć dniem dzisiejszym. I mówię to jako historyk! Wpisy na blogu nie będą się, co prawda, pojawiać zbyt często. Wynika to zarówno z moich zobowiązań uczelnianych, jak i redakcyjnych.


Jeśli jednak uda mi się coś "skrobnąć", z pewnością poinformuję o tym na swoim fanpage'u na Facebooku. Tymczasem zostawiam wszystkich czytelników ze swoją stroną. Miejmy nadzieję, że wytrzyma ona długie lata lub chociaż jakiś czas ;)

Comments


bottom of page